skip to Main Content

Beste Balilianen,

Zoals jullie vast al op het nieuws hebben gezien, moeten alle sportscholen helaas de deuren sluiten tot (voor nu vastgesteld) 6 april 2020. Wel bieden wij live lessen via YouTube. Voor meer informatie klik hier.

Lesrooster groepslessen en vechtsporten

Maandag

Tijd Les Informatie Instructeur
09:00 – 10:00 Yoga Zaal 2 Willemijn
10:15 – 11:15 Pilates Zaal 2 Willemijn
18:00 – 19:00 Bokszaktraining Dojo Grigor
18:00 – 19:00 Hip hop step Zaal 2 Bobbie
19:00 – 20:00 Dance fitness Zaal 2 Bobbie
19:00 – 20:00 Power (Club Joy) Zaal 1 Kasia
19:00 – 20:00 Spinning Spinningzaal José
19:00 – 20:00 Kickboksen gevorderden Dojo Edwin
20:00 – 21:00 Power cross Zaal 1 Kasia
20:00 – 21:00 Boksen Dojo Edwin

Dinsdag

Tijd Les Informatie Instructeur
17:30 – 18:45 Yin Yoga Zaal 2 Willemijn
18:00 – 19:00 Lady kick Dojo Grigor
19:00 – 20:00 BBB Zaal 2 Rozemarijn
19:00 – 20:00 Full body workout Zaal 1 Jeroen
19:00 – 20:00 Spinning Spinningzaal Hans
19:00 – 20:00 Kickboksen beginners Dojo Grigor
20:00 – 20:45 Jumping fitness Zaal 2 Rozemarijn
20:00 – 21:00 Bokscursus (VOL) Zaal 1 Naily
20:00 – 21:00 Sparren (kickboksen en boksen Dojo Grigor

Woensdag

Tijd Les Informatie Instructeur
10:00 – 11:00 Kickboksen beginners Dojo Souren
16:00 – 17:00 Jeugd kickboksen beginners Dojo Annemiek en Grigor
17:00 – 18:00 Jeugd kickboksen gevorderden Dojo Annemiek en Grigor
18:00 – 19:00 Bokszaktraining Dojo Grigor
19:00 – 20:00 Kickboksen gevorderden Dojo Edwin
19:00 – 20:00 Power (Club Joy) Zaal 1 Yvonne
19:00 – 20:00 Spinning Spinningzaal Hans
19:00 – 20:00 Salsation Zaal 2 Bobbie
20:00 – 21:00 Dance fitness Zaal 2 Bobbie
20:00 – 21:00 Boksen Dojo Edwin

Donderdag

Tijd Les Informatie Instructeur
18:00 – 19:00 Lady kick Dojo Naily
19:00 – 20:00 Kickboksen beginners Dojo Naily
19:00 – 20:00 HIIT training Zaal 1 Kasia
19:00 – 20:00 Spinning Spinningzaal José
19:30 – 20:15 Jumping fitness Zaal 2 Yvonne
20:00 – 21:00 Fitboxing Zaal 1 Annemiek
20:00 – 21:00 Bokscursus (VOL) Dojo Naily

Vrijdag

Tijd Les Informatie Instructeur
10:00 – 11:00 Yoga Zaal 2  Willemijn 
10:00 – 11:00 Kickboksen beginners Dojo  Naily 
18:00 – 19:00 Bokszaktraining Dojo  Jeroen 
19:00 – 20:00 Vrije training Dojo  Grigor 
20:00 – 21:00 Boksen (sparren) Dojo  Edwin 

Zaterdag

Tijd Les Informatie Instructeur
10:00 – 11:00 BBB Zaal 1 Rozemarijn
10:00 – 11:00 Jeugd kickboksen beginners Dojo Annemiek en Grigor
11:00 – 11:45 Jumping kids (10 – 16 jr.) Zaal 2 Rozemarijn
11:00 – 12:00 Jeugd kickboksen gevorderden Dojo Annemiek en Grigor

Zondag

Tijd Les Informatie Instructeur
10:00 – 11:00 Full body workout Zaal 2 Jeroen
11:00 – 11:45 Jumping fitness Zaal 2 Kasia
11:00 – 12:00 Spinning Spinningzaal Hans